Kohaletoimetamine

Internetipood fufu.ee toimetab Eesti piires kaubad välisukseni. Pärast ostu-müügilepingu jõustumist komplekteerib internetipood fufu.ee tellimuse ja teatab kliendile ligikaudse  tarneaja.

Internetipood fufu.ee kasutab kaupade kohaletoimetamiseks partnerite abi: DPD

Internetipood fufu.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest asjaoludel, mida internetipood ei saa mõjutada või ette näha, kui kliendile oli teatatud õige tarneaeg.

Internetipood ei vastuta kauba kohaletoimetamisel tekkivate viivituste ja arusaamatuste eest, kui Tellija on tellimuse vormistamisel esitanud ebatäpseid või  ebaõigeid andmeid.

Internetipood fufu.ee jätab endale õiguse taganeda lepingust, kui tellitud kaupa ei ole võimalik kohale toimetada. Internetipood teavitab Klienti lepingust taganemisest võimalikult kiiresti kas telefoni või e-kirja teel. Kui Klient on juba tellitud kauba eest tasunud, kohustub internetipood tagastama selle tellimuse eest pangakontole laekunud materiaalsed vahendid hiljemalt 3 tööpäeva jooksul

Tarne kiirus sõltub valitud kaubast.

Nende toodete tellimus, mida kuvatakse internetipoes, kuid pole laos, täidetakse 4 nädala jooksul tellimuse esitamise hetkest.

Kui tellimust pole võimalik täita 2 nädala jooksul, võtab internetipood ühendust Tarbijaga ja pakub uut võimalikku tarnekuupäeva või toote vahetamist teise analoogse hinna ja kvaliteediga toote vastu või raha tagastamist. Raha tagastatakse tarbijale viivitamata, kuid mitte  hiljem kui 3 tööpäeva jooksul.

Kui tellimuses on erineva tarneajaga tooted, määratakse lõplik aeg selle toote järgi, mille ooteaeg on kõige pikem. Internetipood jätab endale õiguse jaotada tellimused erineva tarneajaga kaupadeks ja tarnida need erinevatel aegadel.

Fufu.ee internetipoes jõustub tarneaeg tellimuse summaga samaväärsete rahaliste vahendite  laekumisel internetipoe pangakontole.